Tesla вперше отримала “прибутковий” рік

Компанія Tesla заявила в середу, що вже шостий поспіль квартал став для неї прибутковим. Таким чином, минулий 2020 рік став першим прибутковим роком в історії автовиробника.

Прибуток в четвертому кварталі 2020 року склав 270 мільйонів доларів. При цьому весь річний прибуток сягає 721 мільйон доларів при виторгу в розмірі 31,5 мільярда доларів. Але поговорімо про цю цифру у 270 мільйонів доларів., оскільки, як і в третьому кварталі, вона була не більше. Цікаво, що ця сума становить все меншу частку доходів Tesla – трохи менш як 4% в четвертому кварталі в порівнянні з 7% в третьому кварталі.

Ситуація може виправитися цього року, оскільки Ілон Маск заявив, що очікує до кінця 2021 року запуск усіх чотирьох заводів по всьому світу – в Шанхаї, Берліні, Остіні та Фремонті.

Компанія також оновлює Model S і Model X. Продажі обох електрокарів останнім часом знижуються, ймовірно, тому, що їм вже кілька років, але у Tesla є план змінити це. Моделів отримають нові силові агрегати та свіжий інтер’єр, а також деякі дрібні зміни в зовнішності.

“Минулий рік став для Tesla революційним”, – йдеться у звіті компанії. Хоча в компанії й назвали 2020 рік для них критичним, проте 2021 там вважають ще більш важливим через нарощення обсягів виробництва по всьому світу.

Нагадаємо, що 2019 рік видався для компанії Tesla зовсім збитковим (-862 мільйони доларів США).

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело jalopnik.com