Tesla відкликає 285 тисяч електрокарів через збої круїз-контролю

Інститут дорожньої безпеки Китаю виявив нову проблему Tesla Model Y і Model 3: на деяких електрокарах самостійно вмикається круїз-контроль і вони починають набирати швидкість без участі водія. Після цієї заяви Tesla оголосила про відкликання 285 тисяч електрокарів в країні, причому не тільки тих, які вироблені на заводі в Шанхаї, а й імпортних, уточнює Bloomberg. Однак власникам машин, що потрапили під відкликання, не доведеться відвідувати сервісний центр – для усунення дефекту досить завантажити нову версію ПЗ з виправленим багом.

Tesla виступила із заявою і попросила у клієнтів пробачення «за доставлені незручності». «Ми продовжуємо підвищувати рівень безпеки своїх електромобілів в суворій відповідності до законодавчих вимог», – підкреслив представник американського автовиробника. Він не уточнив, чи відомо компанії про нещасні випадки, які могли статися через помилку в роботі круїз-контролю.

Інститут дорожньої безпеки Китаю своєю чергою уточнює, що проблемні електрокари продані в країні в період з грудня 2019 по червень 2021 року. Йдеться про 249,8 тисячі примірників Model 3 і Model Y, вироблених на шанхайському заводі Tesla, а також 35,6 тисячі імпортованих машин.

Для Tesla це вже не перший відклик в 2021 році. Так, в лютому з’ясувалося, що на 158 тисячах електрокарів Model S і Model X, проданих в США з 2012 по 2018 роки, може несподівано вимкнутися екран.

На початку червня під відкликання потрапили ще шість тисяч Model 3 2019-2021 років випуску і Model Y 2020 і 2021 років через підозри на масовий дефект кріплення гальмівних супортів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело bloomberg.com

Коментарі
Завантаження...