Tesla представила нову Model S

Нарешті, Tesla представила оновлену Model S. Версія Plaid+ проходить 826 кілометрів без підзарядки. При цьому до 60 міль на годину електрокар розганяється за 1,99 секунди!

Нова модель S дійсно нова всередині та зовні. Інтер’єр Model S має радикальні зміни. Тепер електромобіль більше схожий на Model 3 і Model Y, хоча зрізане кермо виглядає досить дивно.

Всередині електрокар виглядає дуже “стерильно”, а масивний екран тепер більше відповідає новим технологіям Tesla в галузі мультимедіа. У задній частині Model S тепер є оглядовий екран, що є довгоочікуваним рішенням.

Зовнішній вигляд електромобіля виглядає майже так само, як деякі з версій Plaid моделі S, які були помічені на недавніх тестах на треку. В принципі, зовнішній вигляд виглядає більш спортивним та агресивним.

Що стосується продуктивності, Tesla зазначає, що Model S Plaid наступної генерації включає нову трансмісію, акумуляторні блоки та приводи. В Model S і Model X тепер використовується технологія двигунів, аналогічна Model 3 і Model Y, і що це дозволяє версії Plaid розганятися від 0 до 100 км/год менш ніж за 2 секунди та пробігти чверть милі усього за 9,3 секунди, що робить електрокар швидшим за Bugatti Chiron!

Вартість версії Model S Plaid + стартує від 131 490 доларів США.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело insideevs.com