Tesla представила комплект карбон-керамічних гальм для Model S Plaid

У продажу – з середини 2022 року

Карбонові гальма зазвичай застосовуються в гоночних автомобілях, автомобілях для трекових днів або спорткарах. Оснащення такими гальмами сімейного седана – велика рідкість, але Tesla Model S Plaid є очевидним винятком із цього правила, адже електромобіль розганяється до 100 км/год за приблизно 2 секунди та ставить рекорди часу проходження кола Нюрбургрингу.

При звичайній експлуатації Model S Plaid вистачає штатних гальм, але якщо у водія прокинеться бажання вивести електромобіль на межу можливостей, без керамічних гальм не обійтися, тому що вони можуть забезпечити стабільність уповільнення в тривалих екстремальних режимах водіння з частими інтенсивними гальмуваннями. Але таке задоволення дешевим не назвати – комплект карбон-керамічних гальм для «шаленої» Tesla оцінений у 20 000 доларів!

Раніше Tesla обіцяла представити трек-комплект для Model S Plaid та, ймовірно, карбон-керамічні гальма – перша частина цього комплекту. Важливо відзначити, що у продаж такий аксесуар надійде лише у 2022 році, а використовувати його можна лише з дисками діаметром 21 дюйм.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело ithome.com

Коментарі
Завантаження...