Tesla представила CyberVault – зарядний пристрій для електромобілів в стилі Cybertruck

Наприкінці березня компанія Tesla почала інтригувати китайських клієнтів обіцянками незабаром представити якийсь новий продукт під ім’ям CyberVault, але першоквітневим розіграшом це не стало, оскільки виріб справді вийшов на місцевий ринок, виявившись побутовим зарядним пристроєм для електромобілів у захисному корпусі незграбного дизайну.

Насправді, як пояснює Electrek, аксесуар CyberVault є не просто зарядним пристроєм для встановлення в гаражі або приватному будинку, а пропонується в поєднанні з комплексною послугою з його монтажу «під ключ». Навіть усі необхідні технічні дослідження місцеві партнери компанії Tesla зобов’язуються провести за ті гроші, що входять у вартість самого пристрою CyberVault. Наразі йдеться про суму близько $800, що для деяких ринків за межами Китаю є дуже привабливою пропозицією з урахуванням вартості монтажу та підключення.

Tesla пропонує не тільки встановлення цього зарядного пристрою та прокладання силових кабелів довжиною до 30 метрів, але й забезпечує клієнта гарантією на виконані роботи на 12 місяців. Сам пристрій важить не більше 13 кг, він по суті ховається у шафі за дверцятами незвичайної форми. Автовласник з його допомогою може заряджати свою Tesla, коли електромобіль знаходиться у гаражі чи біля будинку. Поки що такий виріб компанія пропонує лише на китайському ринку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!