Tesla подала заявку на розширення свого підприємства у Німеччині

Ілон Маск (Elon Musk) неодноразово публічно скаржився на притаманну Німеччині бюрократію, оскільки перше підприємство Tesla на території країни замість липня 2021 року розпочало роботу лише навесні 2022-го саме через численні адміністративні бар’єри. Все це не заважає компанії планувати подальше розширення майданчика – територію підприємства хочуть розширити мінімум на третину.

Про це дозволяють судити заяви місцевих чиновників, на які посилається німецька преса. Видання RBB24 повідомляє, що муніципальна влада почала розгляд заявки Tesla на використання сусідньої з вже наявним підприємством земельної ділянки площею близько 100 га. На даний момент підприємство на околицях Берліна займає площу близько 300 га, але компанія Tesla спочатку ставила собі за мету не тільки налагодити тут виробництво тягових батарей типорозміру 4680, але й вивести річний обсяг збирання електромобілів на 1 млн штук.

Муніципальна рада почне розглядати заявку Tesla наступного тижня, але всі необхідні формальності можуть бути налагоджені приблизно через рік, і це з урахуванням того, що місцеві чиновники спочатку прихильно налаштовані до розширення проекту. Коли підприємство в Німеччині тільки-но починало будуватися, процес регулярно натикався на опір захисників природи. Вирубка дерев на території, здатність системи водопостачання впоратися з новим промисловим споживачем, і навіть вплив шуму будівельної техніки на життєдіяльність жаб та вужів — усі ці фактори ставали на заваді швидкому зведенню підприємства.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co