Tesla почне ремонт електродвигунів на своєму заводі в Шанхаї

Минулого року в Китаї, на найбільшому в світі автомобільному ринку, було продано понад 1,3 мільйона електричних і гібридних автомобілів.

Американський виробник електромобілів Tesla Inc планує додати на своєму заводі в Шанхаї обладнання для ремонту ключових компонентів, таких як електродвигуни та акумуляторні елементи. Про це йдеться в документі, представленому Tesla владі Шанхаю.

У документі також говориться, що Tesla додасть виробничі потужності для автомобільних конструкцій і контролерів електродвигунів. Докладні дані про виробничі потужності не наводяться.

Tesla, яка виробляє в Китаї електричні автомобілі Model 3 і Model Y, розширює виробничі потужності компонентів електромобілів для локалізації ланцюжка постачання. Минулого року Tesla також запустила в Шанхаї завод з виробництва зарядних пристроїв для електромобілів.

Минулого місяця Tesla продала в Китаї понад 35 000 автомобілів місцевого виробництва та експортує автомобілі китайського виробництва в Європу.

У 2020 році в Китаї, на найбільшому у світі автомобільному ринку, було продано понад 1,3 мільйона електричних і гібридних автомобілів. Регулюючі органи Китаю додають правила утилізації ключових компонентів електромобілів для економії матеріалів і захисту навколишнього середовища.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com