Tesla переводить капітал в біткоіни?

Засновник компанії Tesla Ілон Маск поцікавився в соцмережі Twitter, чи є можливість перевести весь баланс його бізнесу в криптовалюту біткоїн.

Відзначимо, що спочатку підприємець опублікував мем про людей, які занадто багато думають про цифрову валюту. У коментарі під цим постом Майкл Сейлор, компанія якого розробляє програмне забезпечення для бізнес-аналітики, запропонував конвертувати баланс Tesla в біткоїн, щоб курс криптовалюти виріс згодом до трильйона доларів.

Маск задумався над пропозицією, а Сейлор зазначив, що вже перевів у біткоїн 1,3 мільярда доларів. «Біткоїн – це краще розв’язання проблеми заощадження, з якою стикається кожна людина, інвестор або корпорація», – запевняє він.

Нагадаємо, що біткоїн подорожчав більш ніж на 1,31%, а його вартість вперше в історії піднялася вище 24 тис. доларів США. Треба зазначити, що акції Tesla теж виросли до рекордного рівня в п’ятницю в день шалених торгів, оскільки інвестори готувалися до довгоочікуваного вступу виробника електромобілів в “елітний клуб” S&P 500.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело usnews.com