Tesla могла стати власністю Apple, але Тім Кук відмовився від пропозиції Ілона Маска

Власник Tesla, Ілон Маск, думав продати свою компанію техногіганту Apple, проте Тім Кук не захотів навіть зустрітися з Маском.

Генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск заявив в своєму Twitter-акаунті, що одного разу запропонував Apple придбати більшу частину його компанії Tesla, але отримав відмову з боку генерального директора Apple – Тіма Кука.

Пост в Twitter був викладений вчора. У ньому Маск розповів, що «в найпохмуріші дні» виробництва Tesla Model 3 він особисто зв’язався з Куком, щоб обговорити можливість придбання Apple Tesla за десяту частину її поточної вартості. За словами Маска, Кук відмовився від зустрічі.

Очевидно, пост був викладений в якості реакції на новини про те, що Apple активно розробляють свій власний акумулятор для схожого на Tesla електромобіля під можливою назвою Apple Car.

Компанія Apple розробляє власний автомобіль як мінімум з 2014 року. Попри те, що компанія не змогла представити навіть прототип, за чутками, розробка Apple Car не стоїть на місці. Подейкують, що в 2024 році Apple випустить на ринок свій власний пасажирський автомобіль з революційною технологією акумуляторних батарей.

Раніше Маск говорив про «виробниче пекло», пережите під час розробки Model 3 в період з 2017 по 2019 рік. Виходячи з її поточної вартості, оціночна ціна продажу Tesla може скласти близько $60 мільярдів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело CNBC