Tesla Model S офіційно оновила рекорд в заїзді на чверть милі

Найпотужніша версія електрокара Tesla Model S, яка отримала приставку Plaid в назві, встановила світовий рекорд у заїзді на чверть милі або 402 м, проїхавши відстань всього за 9,2 секунди.

Американська компанія офіційно заявила, що її Tesla Model S Plaid може розігнатися до максимальних 320 км/год, а на те, щоб подолати першу позначку в 100 км/год їй потрібно всього 1,99 секунди. Це не позначилося на запасі ходу, оскільки електрокар здатний подолати до 624 км на одній зарядці батареї.

Автомобільний оглядач Джей Лено (Jay Leno) підтвердив, що рекорд в 9,2 с на дистанції в чверть милі є офіційним і підтвердженим представником акредитованої організації. Всього за 402 метри шляху електромобіль зумів розігнатися до 244,6 км/год. Це дозволило Tesla Model S Plaid зайняти місце в історії як найшвидший серійний автомобіль з коли-небудь існуючих.

Відзначимо, що в 10 секунд на зазначеному відрізку укладаються далеко не сімейні седани. Чесно кажучи, нам вдалося нарахувати всього пару моделей, які вклалися в цей час. І серед них – Bugatti Chiron Sport з показником в 9,4 с, Porsche 918 Spyder з 9,7 с, McLaren P1 потрібно 9,8 с, а Bugatti Veyron Super Sport і McLaren 720S насилу вклалися в 9,9 с.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co