Tesla Model 3 відзначився найвищим результатом в рейтингу безпеки від IIHS

Дана оцінка поширюється на моделі 2017-2021 років.

Американський Страховий інститут безпеки дорожнього руху, відомий також як IIHS, поставив Tesla Model 3 найвищий рейтинг безпеки.

Машину піддали найжорсткішим випробуванням на безпеку. Відзначається, що автомобіль отримав кращі результати практично в усіх категоріях. Особливо відзначився захист переднього пасажира.

Окремо варто підкреслити ідеальну роботу системи запобігання лобових зіткнень. Свого часу в Tesla відмовилися від радарів в автопілоті, залишивши тільки аналіз зображень з камер. З’ясувалося, що така методика в плані запобігання зіткнень навіть краща.

А ось система запобігання лобового зіткнення з пішоходами дещо схибила. Екстрене гальмування спрацювало гірше, однак варто підкреслити, що попри явно гірші результати, система все одно отримала оцінку «Advanced», що є відмінним показником.

Глава американського виробника вже висловився про це в своєму Twitter-акаунті. Ілон Маск захопився результатами тестів і висловив упевненість в тому, що Model 3 в цілому здатний отримати кращі оцінки за всіма окремим категоріям.

Повторне тестування автомобіля відбудеться через місяць. До цього часу Маск пообіцяв оновити програмне забезпечення, яке і покликане поліпшити й без того відмінні результати тестів. Воно буде завантажене в усі автомобілі, які мають комп’ютери FSD.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело iihs.org

Коментарі
Завантаження...