Tesla Model 3 подолала 1000 км за 10 годин

Для зарядки акумуляторної батареї ємністю близько 55 кВт•год знадобилося шість зупинок.

Бйорн Ніланд на своєму YouTube-каналі, на який підписані 234 тис. користувачів, опублікував відеоролик, що демонструє, як електромобіль Tesla Model 3 Standard Range Plus проїхав 1000 км за 10 годин.

Умови для тесту були практично ідеальними. Температура становила від +22 до +27 ° C, при цьому середня швидкість склала 100 км/год з урахуванням часу, необхідного для зарядки. Рекорд утримує Kia Ceed PHEV з результатом 9 годині 25 хвилин, на другому місці Audi e-tron GT, який проїхав дистанцію за 9 годин 35 хвилин. Третє і четверте місце займають електромобілі Tesla, а Tesla Model 3 Standard Range Plus, яку випробовували, розділила п’яте місце з Tesla Model 3 Performance.

Середнє споживання енергії склало 178 Вт•год/км, що є дуже хорошим результатом, при цьому для зарядки акумуляторної батареї ємністю близько 55 кВт•год знадобилося шість зупинок.

Бьорн Ніланд використовував зарядні станції Tesla (тільки V2), а також станції інших виробників, намагаючись не затримуватися занадто довго, коли вихідна потужність знижувалася.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело insideevs.com