Tesla Model 3 і Model Y зможуть самостійно вибирати режим руху

Наявність електродвигуна в силовій установці електромобілів скасовує поняття «перемикання передач» в класичному значенні, але вибір напрямку руху в більшості випадків залишається прерогативою водія. Tesla збирається навчити електромобілі справлятися з цим завданням самостійно не тільки в Model S і Model X, але і в більш доступних Model 3 і Model Y.

У термінології цього автовиробника функція отримала позначення Smart Shift. Система активної допомоги водієві здатна по ряду ознак передбачати, чи повинна зараз машина котитися вперед або назад, позбавляючи водія від необхідності вручну вибирати напрямок обертання коліс. Ті, хто отримав після поновлення штурвал Tesla Model S і Model X навіть позбулися підрульового важеля, який відповідає за перемикання режимів руху. Водій зберіг можливість нав’язати свою волю через програмний слайдер на центральному дисплеї, але подібний спосіб взаємодії з органами управління навряд чи можна назвати зручним і звичним.

Як зазначає Electrek, Ілон Маск (Elon Musk) зі своєї сторінки в Twitter заявив про готовність компанії поширити функцію Smart Shift на все електромобілі марки, оснащені комплексом FSD. Правда, у випадку з Tesla Model 3 і Model Y даний режим перемикання буде опціональним і необов’язковим для використання. Швидше за все, підрульовий перемикач залишиться на своєму місці – за умови, звичайно, що штурвал не перекочує зі старших електромобілів марки на молодші.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...