Tesla хоче зробити революцію у виробництві електромобілів

Компанія Tesla планує впровадити новий спосіб виробництва автомобілів, який, за підрахунком фахівців, допоможе знизити витрати та спростити процес збирання.

За даними Insideevs, цей метод називається unboxed. Нова технологія дозволить відмовитися від традиційного методу роботи, коли кузов проходить вздовж складальної лінії через різні станції послідовно. Новий підхід Tesla передбачає збирання різних частин електромобіля одночасно на різних ділянках заводу, а потім об’єднання кількох великих вузлів наприкінці.

Очікується, що цей метод може знизити виробничі витрати вдвічі й вимагати приблизно на 40% менше виробничих площ, ніж традиційні автомобільні заводи з тією ж продуктивністю. Якщо новий метод доведе свою ефективність, то це значно знизить виробничі витрати Tesla, тим самим знизивши собівартість електроавто.

Раніше очільник Tesla Ілон Маск неодноразово натякав на новий метод виробництва, але не розкрив конкретних подробиць. Зокрема він зазначив, що нова технологія, яка використовується для виробництва майбутньої моделі вартістю 25 000 доларів, буде «революційною».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!