Tesla Cybertruck буде коротшим за 5,8 м і при цьому зможе перевозити вантажі завдовжки до 1,8 м

Публікації квартального звіту Tesla передувала поява фотографії першого випущеного компанією на підприємстві в Техасі електричного пікапа Cybertruck в оточенні співробітників. На самому заході про машину сказано не так багато, але стали відомі деякі габаритні характеристики, якими Ілон Маск (Elon Musk) небезпідставно схильний пишатися.

За словами глави компанії, Tesla Cybertruck є єдиним відомим йому пікапом, що поєднує загальну довжину менше 5,8 м з чотиридверною кабіною і вантажним відсіком, що дозволяє перевозити довгоміри до 1,8 м. Традиційні пікапи, як пояснює The Verge, якщо орієнтуватся на Ford F-150 першого покоління, мали пропорції кабіни і кузова «36 : 64», але до 2021 року ця формула практично перекинулася до «63 : 37» на користь збільшення розмірів кабіни. Той-таки електричний Ford F-150 Lightning, наприклад, здатний перевозити в кузові вантажі довжиною не більше 1,68 м, а його загальна довжина при цьому досягає 5,9 м.

Подібні габарити вже ускладнюють розміщення машини у типових гаражах, які мають довжину близько 6 метрів. Очевидно, до цієї особливості компонування Tesla Cybertruck і апелював на сьогоднішній квартальній конференції Ілон Маск, говорячи, що цей пікап «всередині виявиться більшим, ніж зовні».

Втім, не будемо забувати, що інші конкуренти Tesla при розробці своїх електричних пікапів пропонують різного роду хитрощі для перевезення довгомірів на кшталт перегородок, що складаються між кабіною і кузовом. Той самий RAM 1500 у виконанні Stellantis на етапі концепт-кара пропонував перевозити довгоміри до 5,5 м, які просувалися б буквально через весь корпус машини до переднього багажного відсіку під капотом. Не виключено, що в якихось варіантах виконання ця ідея буде реалізована в серії.

На квартальному заході Ілон Маск також пояснив, що зараз з конвеєра підприємства в Техасі сходять передсерійні екземпляри Cybertruck, які беруть участь у тестах по всьому світу. Серійне складання пікапів Tesla обіцяє розпочати до кінця поточного року, тоді ж їх почнуть отримувати перші покупці. Нарощувати обсяги випуску доведеться вже наступного року, і поки що прогнозувати відповідні темпи дуже складно, бо при виробництві Cybertruck компанії довелося впровадити понад 10 000 нових елементів конструкції та технологічних операцій.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело theverge.com