Tesla Cybertruck б’є рекорди: автомобіль замовили понад мільйон осіб

Ціна Tesla Cybertruck стартує з позначки 39900 доларів.

Компанія Tesla представила Cybertruck ще в листопаді 2019 року, відразу ж відкривши прийом попередніх замовлень, які можна оформити всього за 100 доларів. Це дозволило компанії встановити кілька рекордів і подолати позначку в 1 мільйон попередніх замовлень.

Генеральний директор компанії Ілон Маск (Elon Musk) оголосив, що Tesla отримала понад 250000 замовлень на Cybertruck протягом тижня після презентації автомобіля. Для порівняння: за 48 годин на Ford F-150 Lightning було оформлено 44000 попередніх замовлень.

Навіть під час пандемії Tesla продовжувала приймати сотні замовлень на Cybertruck в тиждень. У червні минулого року компанія оголосила про подолання позначки 650000 попередніх замовлень. Тепер же за автомобілем вишикувалася черга з мільйона осіб. 48% охочих обрали двомоторний варіант, 44,5% віддали перевагу версії з трьома електродвигунами і всього 7,5% забронювали базову одномоторну версію.

Ціна Tesla Cybertruck стартує з позначки 39900 доларів, а версія з трьома двигунами обійдеться в 69900 доларів. Tesla намагається запустити Cybertruck в виробництво до кінця цього року, при цьому спочатку на ринку з’являться дві дорожчі версії з запасом ходу від 480 до 800 км.

Реальні постачання автомобілів можуть відкласти до 2022 року, оскільки Tesla все ще будує Gigafactory Texas, де будуть проводитися Cybertruck.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...