Tata хоче викупити індійський завод “Форда”

Tata Motors підписала меморандум про намір придбати завод Ford у містечку Сананд штату Гуджарат на заході Індії. Як повідомляє Automotive News Europe, це пов’язано з бажанням компанії наростити випуск електрокарів: даний сегмент ринку в країні зараз активно розвивається, не в останню чергу завдяки відчутній державній підтримці.

Угода, фінансові деталі якої не розкриваються, зачіпає землю, розташовані на ній активи та працівників. Tata має намір інвестувати в переобладнання підприємства та розробку нових моделей через свій електромобільний підрозділ. Після завершення всіх робіт виробнича потужність заводу становитиме 300 тисяч електромобілів на рік із можливістю збільшення до 400+ тисяч.

Нагадаємо, минулого року Tata вирішила по-крупному вкластися в електромобілі , у тому числі – використовуючи кошти сторонніх фондів та держави. Було створено підрозділ Tata Passenger Electric Mobility Limited (TPEML).

Завод, про який йдеться, Ford вирішив зупинити минулого року: спроби вийти на прибуток, що робилися понад два десятиліття, так і не мали успіху; частка марки на місцевому ринку легкових автомобілів становила менше ніж 2%.

Раніше цього місяця американська компанія оголосила, що розглядає різні варіанти майбутнього для двох своїх індійських майданчиків. При цьому ідея випуску електромобілів на експорт була відкладена в довгу скриньку.

У середині травня Tata оновила популярний електрокросовер Nexon EV. Він отримав потужніший мотор і батарею збільшеної ємності.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело europe.autonews.com