Світова прем’єра Taycan Cross Turismo: універсал серед електричних спорткарів

4 березня 2021 року компанія Porsche AG представила публіці новинку Taycan Cross Turismo у форматі віртуальної світової прем’єри. Виробник спорткарів розширює портфоліо своєї першої, повністю електричної лінійки спортивних авто та представляє універсальну позашляхову модель Taycan Cross Turismo. У такий спосіб Porsche продовжує систематичний рух на шляху до сталої мобільності. Як і спортивний седан Taycan, представлений в Україні у березні 2020 року, Taycan Cross Turismo вигідно вирізняється інноваційним електричним приводом з 800-вольтною архітектурою, а високотехнологічне шасі з повним приводом та адаптивною пневмопідвіскою забезпечують неперевершену динаміку на бездоріжжі. Taycan Cross Turismo даруватиме ще більше комфорту його власнику та пасажирам. Висоту салону для пасажирів заднього ряду збільшено на 36 міліметрів, а об’єму багажного відділення тепер складає 1200 літрів.

«У 2019 році, з дебютом нашого першого, повністю електричного спорткара Porsche Taycan, ми заклали фундамент», — сказав Олівер Блюм, голова Ради директорів Porsche AG, на світовій прем’єрі нової, універсальної модифікації. «Ми бачимо себе першопрохідцями у сфері сталої мобільності. До 2025 року половина усіх нових автомобілів Porsche матиме електрифікований привод — повністю електричний або плагін-гібридний. У 2020 році, один з трьох автомобілів серед усіх, які ми постачали в Європу, мав електричний силовий агрегат. Майбутнє — за електромобільністю. З Taycan Cross Turismo ми робимо ще один важливий крок у цьому напрямку».

Повний модельний ряд Cross Turismo

4 модифікації Taycan Cross Turismo доступні безпосередньо в момент виходу моделі на ринок. Акумуляторна батарея Performance Battery Plus із загальною ємністю 93,4 кВт·год завжди встановлюється у стандартній комплектації. Модельний ряд складається з наступних модифікацій:

  • Taycan 4 Cross Turismo потужністю 280 кВт (380 к.с.), короткочасне збільшення потужності до 350 кВт (476 к.с.) для системи контролю запуску, прискорення 0–100 км/год за 5,1 секунди, максимальна швидкість 220 км/год, доступний запас ходу на одному заряді (WLTP) 389–456 км
  • Taycan 4S Cross Turismo потужністю 360 кВт (490 к.с.), короткочасне збільшення потужності до 420 кВт (571 к.с.) для системи контролю запуску, прискорення 0–100 км/год за 4,1 секунди, максимальна швидкість 240 км/год, запас ходу на одному заряді (WLTP) 388–452 км
  • Taycan Turbo Cross Turismo потужністю 460 кВт (625 к.с.), короткочасне збільшення потужності до 500 кВт (680 к. с.) для системи контролю запуску, прискорення 0–100 км/год за 3,3 секунди, максимальна швидкість 250 км/год, доступний запас ходу на одному заряді (WLTP) 395–452 км
  • Taycan Turbo S Cross Turismo потужністю 460 кВт (625 к.с.), короткочасне збільшення потужності до 560 кВт (761 к.с.) для системи контролю запуску, прискорення 0–100 км/год за 2,9 секунди, максимальна швидкість 250 км/год, доступний запас ходу на одному заряді (WLTP) 388–419 км.

Високотехнологічне шасі з повним приводом та адаптивною пневмопідвіскою постачається як стандартна комплектація для всіх чотирьох модифікацій. Опціональний пакет для руху бездоріжжям (Off-Road) збільшує висоту дорожнього просвіту на 30 мм. Це означає, що автомобілю Cross Turismo доступні також складні поверхні бездоріжжя. Стандартний режим для руху по гравію (Gravel Mode) підкреслює готовність нової моделі до доріг із поганим покриттям.

Щодо зовнішнього вигляду, Taycan Cross Turismo точно відображає концепт Mission E Cross Turismo, представлений на Женевському автосалоні у 2018 році: його силует визначається спортивною лінією даху, яка утворює низхідний ухил до задньої частини, названу дизайнерами Porsche «flyline». Елементи дизайну для руху бездоріжжям включають облицювання колісних арок, унікальні передні та задні нижні бризковики, а також бокові пороги. У складі пакету Off-Road, модель Cross Turismo має спеціальні відкидні кришки на кутах переднього та заднього бамперів, а також на кінцях порогів. Ці деталі доповнюють приголомшливий екстер’єр і до того ж захищають від пошкоджень камінням.

Спортивні аксесуари, спеціально для Porsche Taycan Cross Turismo

Спеціально для Taycan Cross Turismo, компанія Porsche розробила заднє кріплення для максимум 3 велосипедів. Воно може використовуватися універсально для різних типів велосипедів. Однією з інноваційних характеристик моделі є те, що двері багажника можна відкривати навіть тоді, коли заднє кріплення вже використовується.

Початок продажів

Taycan Cross Turismo з’явиться на ринку України у червні 2021 року. Вартість старуватиме від 2 892 375‬ гривень.

Модифікація Вартість, гривень**
Taycan Cross Turismo 2 892 375‬
Taycan 4S Cross Turismo 3 429 000
Taycan Turbo Cross Turismo 4 691 250
Taycan Turbo S Cross Turismo 5 683 500‬

Хай-тек презентація високотехнологічного електромобіля

Світова прем’єра нового Porsche Taycan Cross Turismo відбулася у студії Hyperbowl Studio, Експоцентр Мюнхена. Ця приголомшлива нова студія поєднує кінематографічний та реальний світи: світлодіодну, вигнуту стіну з кутом огляду 270 градусів, 40 метрів у довжину та 5,5 метрів у висоту, поєднано із LED-стелею для створення екранної поверхні площею 478 квадратних метрів з 70-ма мільйонами пікселів. Світова прем’єра транслювалася на сторінці newstv.porsche.com. Її можна переглянути за посиланням у будь-який час.

*Показники витрат енергії та викидів CO2 розраховано за Всесвітньою узгодженою методикою вип-робувань автомобілів малої вантажопідйомності (WLTP).
**Вказані ціни є орієнтовними та розраховані для автомобілів торговельної марки Porsche, моделей Taycan Cross Turismo, Taycan 4S Cross Turismo, Taycan Turbo Cross Turismo, Taycan Turbo S Cross Turismo виходячи з грошового еквіваленту вартості автомобіля у євро за комерційним курсом євро до української гривні, що визначається на сайті www.winner.ua, станом на 03.03.2021. Остаточна вартість автомобіля визначається згідно умов договору купівлі-продажу автомобіля між офіційним дилером та кінцевим споживачем. Зображений автомобіль може містити додаткове (опційне) обладнання та може відрізнятися від запропонованих у салоні.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...