Suzuki готує до виходу відразу два нових позашляховики

Компанія Suzuki працює над двома новими позашляховиками, про що повідомив генеральний директор автовиробника в Індії, який упевнений, що у лінійці є місце для нових моделей.

Отже, автовиробник працює над новим позашляховиком завдовжки менше ніж 4 метри і більшим семимісним автомобілем, дебют яких очікується десь між 2025 та 2027 роками.

Хісаші Такеучі, генеральний директор Maruti Suzuki India, визнав, що у компанії недостатньо позашляховиків у місцевій лінійці, і все ще існують прогалини, які можна заповнити. В інтерв’ю з Autocar India місцевий генеральний директор сказав: «Якщо клієнт хоче позашляховики більшого розміру, ми задовольнимо його потреби. Якщо їм потрібний трирядний автомобіль, ми постачатимемо ці автомобілі індійським клієнтам. Я думаю, що й у сегменті невеликих автомобілів у майбутньому з’являться нові позашляховики. Наша лінійка в цьому класі стане набагато ширшою».

Інсайдерські джерела Carscoops припускають, що менша модель під кодовою назвою Y43 може з’явитися в 2026 або 2027 як конкурент Hyundai Exter, Tata Punch і майбутнього Kia Clavis. Він має бути меншим, ніж Brezza довжиною 3995 мм, що є новим кросовером початкового рівня в місцевій лінійці з доступною ціною.

Найбільший трирядний позашляховик під кодовою назвою Y17 дебютує в 2025 з опцією самозарядної гібридної трансмісії. Швидше за все, він розділятиме основу з Grand Vitara довжиною 4345 мм, при цьому його витягнутий кузов звільнить місце для додаткового ряду сидінь і більшого багажника.

Suzuki сподівається, що ширший модельний ряд допоможе їй досягти наміченої частки 50% ринку легкових автомобілів Індії. Аналітики вважають, що більше позашляховиків привабить більше клієнтів не тільки в Індії, але і на інших ринках по всьому світу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com