Subaru Wilderness – позашляховики для сурового бездоріжжя

Японський автовиробник Subaru збирається представити новий суббренд Wilderness (“Дика місцевість”), до якого увійдуть адаптовані для важкого бездоріжжя позашляховики. Як зазначають представники компанії, доробки торкатимуться як технічних характеристик, так й зовнішності.

Про підготовку спеціальної версії Wilderness стало відомо ще минулого місяця, коли в інтернеті опублікували знімки замаскованих прототипів Subaru Outback з величезним дорожнім просвітом й невеликими стилістичними змінами. Однак незабаром з’явиться ще й специфікація Forester Wilderness.

За даними видання Automotive News, лінійка Wilderness отримає додаткові доопрацювання для підвищення прохідності. Самою очевидною з них є величезний кліренс.

Треба зазначити, що Outback та Forester навіть в стандартному виконанні мають значний дорожній просвіт – 21-22 сантиметрів. Не виключено, що в комплектацію Wilderness увійдуть й спеціальні шини з “тракторним” протектором.

Wilderness додасть до автомобілів Subaru додаткові можливості та суровий дизайн для бездоріжжя. Японці хочуть залучити до своїх клієнтів сім’ї, які ведуть активний спосіб життя. Цільовим ринком для суббренду Wilderness стануть США, де на Outback та Forester припадає понад 50% продажів бренду. Є невелика ймовірність, що адаптовану для бездоріжжя “лінійку” згодом запропонують й на інших ринках.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com