Subaru представила найпотужнішу модель в своїй в історії – WRX Project Midnight

Subaru розкрила характеристики свого найпотужнішого автомобіля в історії. Ним став спорткар WRX Project Midnight, створений у рамках співпраці Subaru Motorsports USA та команда Vermont SportsCar. Гонщик Скотт Спід (Scott Speed), якому вдалося випробувати автомобіль, назвав його “справжнім звіром”.

Subaru WRX Project Midnight отримав 2,0-літровий опозитний чотирициліндровий двигун потужністю 670 кінських сил (крутний момент становить 920 Нм), що розкручується до 9500 об/хв. Потужність передається на всі чотири колеса, «взуті» у спеціальні шини Yokohama.

Subaru WRX Project Midnight отримав не тільки дуже потужний мотор – машина на 454 кг (!) легша від стандартної версії WRX.

Скотт Спід схарактеризував машину так: «Subaru Motorsports USA і команда Vermont SportsCar продемонстрували справжнього звіра. Під час водіння автомобіль схильний поводитися як машина для ралі-кросу, але ширші шини, колія та геометрія надають йому унікального відчуття та неймовірного зчеплення з дорогою. Найкраща машина для водіння; наполовину RX, наполовину спортивний автомобіль – справжнє задоволення від водіння».

Subaru WRX Project Midnight візьме участь на фестивалі у Гудвуді, який відкриється 11 липня.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com