Stellantis виплатить $300 млн штрафу у справі про підробку даних про викиди дизельних автомобілів

Автомобільна корпорація Stellantis погодилася визнати себе винною та виплатити $300 млн для врегулювання розбіжностей з американськими регулюючими органами, які виникли через заниження рівня викидів шкідливих речовин у дизельних автомобілів Jeep та Dodge.

Такий крок дозволить поставити крапку в багаторічному розслідуванні Міністерства юстиції США, пов’язаному з ухиленням компанії від відповідності вимогам викидів більш ніж 100 тис. пікапів Dodge Ram і позашляховиків Jeep. За даними джерела, офіційна заява з цього питання буде зроблена наступного тижня. Представники Stellantis та Міністерства юстиції США поки що утримуються від будь-яких заяв.

Нагадаємо, Міністерство юстиції та Комісія з цінних паперів США ведуть розслідування справи про заниження показників викидів дизельних авто Stellantis з 2019 року, коли виробник відкликав близько 1 млн автомобілів, які не відповідали вимогам щодо викидів, що діють у США. Пізніше компанія спромоглася врегулювати цивільний позов, внаслідок чого власникам порушених проблемою авто було сумарно виплачено $307 млн. У грудні минулого року Stellantis оголосила про готовність виділити $283 млн для оплати штрафу, щоб врегулювати справу про шахрайство з викидами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com