Stellantis готує до випуску гібридну версію Fiat 500e

Компанія Stellantis готується оголосити про випуск гібридної версії популярного Fiat 500e, який вироблятиметься на заводі Mirafiori в Італії. Цей крок є частиною плану з пожвавлення виробництва на історичному підприємстві Fiat в Турині, а також важливим етапом у стратегії Stellantis зі збільшення виробництва та зміцнення позицій на ринку, пропонуючи більш доступні та екологічно чисті моделі.

Fiat 500e вже збирається на цьому заводі, але уповільнення продажу повністю електричних автомобілів змусило Stellantis знизити темпи виробництва та запровадити тривалі відпустки для працівників. Введення гібридної моделі може допомогти покращити відносини з італійським урядом, який критикував компанію за зниження обсягів виробництва та перенесення збирання деяких моделей за кордон.

Stellantis та уряд Італії ведуть переговори про план відновлення виробництва до одного мільйона автомобілів на рік до кінця цього десятиліття, порівняно з 750 тисячами минулого року. Очікується, що виробництво нового гібридного 500e розпочнеться не раніше кінця 2025 року. Компанія планує випускати 200 тисяч автомобілів цієї моделі щорічно, включаючи 125 тисяч гібридних версій, пише Reuters.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com