Стартап Alpha Motor готує електричне ретро-купе Alpha ACE

Купе Alpha ACE зможе проїжджати понад 400 кілометрів на одному заряді.

Невідомий досі каліфорнійський стартап Alpha Motors представив перші зображення свого електричне купе Alpha ACE. Безпосередньо про це ані слова, але автори машини очевидно надихалися класичними дводверними Alfa Romeo 60-х і 70-х років минулого століття, зокрема моделлю Gulia Sprint GTA.

Стартап запевняє, що у них вже є задньопривідна платформа, на якій буде побудована машина. Поки названі тільки найосновніші характеристики. За мірками електромобілів купе буде не дуже швидким: до 100 км/год воно зможе розганятися за шість секунд.

Потужність двигуна не називається, як і ємність тягової батареї з рідинним охолодженням. Але відомий розрахунковий запас ходу: понад 400 кілометрів. Також повідомляються розміри новинки: довжина 4180 мм, ширина 1886 мм, висота 1450 мм — тобто знову ж приблизно як у класичних Alfa Romeo.

Створюється враження, що поки у Alpha Motors немає нічого крім симпатичного дизайну і бажання зробити такий електрокар серійним. Втім, виглядає машина і справді не погано, а особливо радує мінімалістичний ретро-салон.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело insideevs.com