Стали відомі технічні характеристики Apple Car

В інтернеті з’явилася інсайдерська інформація про те, які будуть технічні характеристики першого електрокару Apple. Вже відомо, що партнером компанії при створенні електромобіля під умовним позначенням iCar стане корейський автовиробник Hyundai. Цей бренд було обрано не випадково, бо саме корейці добре зарекомендували себе як перевірений часом виробника, здатний випускати як бюджетні, так і преміальні “люксові” автівки.

Згідно з інсайдерською інформацією порталу Macrumors, без підзарядки електрокар Apple Car буде здатний проїхати приблизно 500 кілометрів в базовій модифікації. У більш просунутих варіантах електромобіль приблизиться до рівня автономності Tesla. Вже відом, що даний транспортний засіб отримає підтримку швидкої зарядки, яка буде заповнювати 80% місткості акумуляторної батареї всього за 18 хвилин.

Електромобіль Apple Car буде розганятися до першої сотні всього за 3,5 секунди. Для електрокара це й далеко не найкраще значення, але зазначається, що ця автівка буде орієнтована саме на простих користувачів, а більшості водіїв ще швидше прискорення з місця навряд потрібно.

Максимальна швидкість електрокара складе приблизно 260 км/год. Розігнатися швидше буде неможливо, бо буде встановлено спеціальний блокуючий пристрій на той випадок, якщо знайдуться охочі встановити новий рекорд швидкості на електромобілі. Побудовано перший електрокар Apple буде на базі корейської платформи Hyundai E-GMP, яка була офіційно представлена ​​в кінці минулого року.

Зараз цей електрокар все ще перебуває в активній стадії розробки та перші продажі відбудуться не раніше 2025 року. Зазначається, що презентація проєкту може відбутися на кілька років раніше, адже Apple повинна запускати маркетингову кампанію та формувати листи передзамовлень.

Вочевидь, що першій електрокар Apple виявиться найдорожчим продуктом компанії за всю історію. Вартість автівки зараз складно спрогнозувати, бо це залежить від багатьох факторів та кон’юнктури ринка через 3-4 роки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело macrumors.com