Стало відомо, як виглядатиме оновлений Volkswagen ID.3

Компанія Volkswagen напередодні дебюту опублікувала фотографію оновленого Volkswagen ID.3.

Європейський дебют оновленого Volkswagen ID.3 дедалі ближче. Компактний електромобіль німецького бренду був продемонстрований у короткому відеоролику, де з’являлася його задня частина. І тут компанія згадала дату презентації моделі.

Зовні зміни, як очікується, будуть незначними, але за ними ховається глибше оновлення. Якщо спереду ми вже бачили, що дизайн ID.3 буде спортивнішим, то ззаду він буде більш елегантним і сучасним. Вогні зберігають свою характерну форму, але стають тоншими і мають нову світлову графіку, коли горять у формі літери «X». Мінімум зовнішніх змін, до яких звикла німецька марка, і рівно стільки, щоб надати нового вигляду цій моделі, яка є одним із еталонів серед електричних пропозицій на ринку.

Оновлений Volkswagen ID.3 Facelift, який буде представлений 1 березня, отримає основну частину змін усередині. Фірма з Вольфсбурга переконана, що спартанський інтер’єр є однією з критичних точок, які потребують вирішення. Тому компанія встановила новий сенсорний екран для мультимедійної системи, який буде 10-дюймовим у стандартній комплектації та 12-дюймовим як опція. Крім того, буде оновлено програмне забезпечення.

Фірма підвищить якість своїх інтелектуальних рішень, реконструюючи трансмісійний тунель з новими місцями для зберігання, новою підлогою, а також додавши більше водіїв помічників. Фірма також переробила шасі, двигуни та акумулятори, щоб забезпечити подачу енергії, контролюючи ефективність теплового насоса і таким чином збільшуючи автономність без збільшення ємності акумуляторів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com