США відмовляється від авто з двигуном внутрішнього згоряння

Днями був опублікований план розвитку американського штату Массачусетс, який вслід за Каліфорнією офіційно оголосив про відмову від автівок з ДВЗ починаючи з 2035 року. Тобто через 15 років купити новий автомобіль, який працює на бензині чи дизельному паливі, буде неможливо.

Треба зазначити, що це обмеження не буде поширюватися на продаж старих автомобілів. Оскільки реалізація уживаних автівок буде звільнена від цих правил, то у 2035 році та пізніше місцеві жителі зможуть отримати стару бензинову чи дизельну машину у будь-якого автодилера або приватного власника.

Досі не зрозуміло як нова політика влади США позначиться на всій галузі в цілому, але наслідки будуть безперечно. Автовиробникам треба коригувати свої промислові плани, роблячи ще більші акценти на виробництві та розробці нових електрокарів.

Якщо інші американські штати візьмуть приклад з Каліфорнії та Массачусетс, то цього може бути достатньо, щоб змусити великих автовиробників припинити виробництво машин з бензиновими та дизельними моторами.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело techspot.com