Smart анонсував дебют середньорозмірного кросовера

Smart, відомий своїми компактними автомобілями, робить значний крок у бік збільшення розмірів своїх моделей. Нещодавно представлений концепт #5 є провісником нового, ще більшого автомобіля, який компанія планує випустити пізніше цього року. За заявами виробника, це буде середньорозмірний кросовер – досить незвичайний крок для такого бренду, як Smart.

Концепт #5 має квадратну форму і нагадує футуристичну версію Mercedes GLB з елементами позашляховика, такими як збільшений кліренс і шини All-Terrain. Smart також додав потужні захисні пластини та навіть підніжки, як у Jeep Wrangler та Ford Bronco.

Автомобіль комплектується звичайними пластиковими накладками на арках коліс, масивним багажником на даху та світлодіодною фарою. Авантюрний дух концепту підкреслюється вбудованою лебідкою та складною сходинкою для доступу до даху.

Вважаючись “найуніверсальнішим Smart за весь час”, він оснащений повним приводом завдяки парі електродвигунів. Величезна батарея Concept #5 з ємністю понад 100 кВт/год та технологія 800 вольт дозволяють швидко зарядити акумулятор від 10 до 80 відсотків всього за 15 хвилин. На одній зарядці автомобіль може проїхати понад 550 км.

В інтер’єрі автомобіля використаний потрійний дисплей – повністю цифрова панель приладів, тачскрин мультимедійного комплексу та додатковий екран для переднього пасажира. Більшість функцій управляється через дві великі OLED-панелі, між якими розташовано кілька сенсорних кнопок.

Серед інших особливостей Concept #5 – крісло переднього пасажира з функцією “невагомості”, масажем та вентиляцією, а також підставкою для ніг. Також є віртуальний помічник на базі ШІ та атмосферне підсвічування в задній частині всіх чотирьох підголівників.

Середньорозмірний SUV буде представлений на автосалоні Auto China 2024 у Пекіні, який розпочнеться 25 квітня. Потім Smart планує випустити серійну модель у другій половині року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com