Skoda випустила ювілейний двохмільйонний кросовер

На автозаводі чеської компанії Skoda у місті Млада-Болеслав випустили двохмільйонну версію кросоверу. Йдеться про ювілейну Skoda Kamiq білого кольору. Ця модель вже змогла подолати позначку у 250 000 вироблених екземплярів.

Нагадаємо, що кросовер Skoda Kamiq почали випускати в позаминулому році. Це третя автівка лінійки SUV-моделей для європейського авторинку після Kodiaq, а також Karoq. Зазначається, що нова версія похвалиться кращою керованістю, маневровістю, збільшеним дорожнім просвітом й високою посадкою.

Для транспортного засобу було використано сучасну платформу MQB від “материнської” компанії Volkswagen Group. Модель отримала різні електронні системи допомоги водієві, нову інформаційно-розважальну систему та цілий ряд практичних й ергономічних рішень. Варто відзначити, що зараз Skoda в Чехії виробляє кроси на двох своїх автомобільних заводах.

Так, Kamiq, Karoq, а також Enyaq iV випускають в штаб-квартирі на території міста Млада-Болеслав. Деякі модифікації кросовері Kodiaq і Karoq також збирають на виробничій лінії, що розміщується у Квасинах. За межами Чехії компанія Skoda займається випуском кросів також в Україні, Словаччині, Росії, Китаї та Індії.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autotimesnews.com