Skoda Superb та Kodiaq 2024 вперше показали зсередини

Напередодні презентацій Skoda Superb і Kodiaq, запланованих цієї осені, виробник опублікував офіційні зображення салонів, які демонструють абсолютно нові елементи.

Обидві машини отримали масивний дисплей, як і багато інших нових моделей, зберегли кілька звичайних кнопок, а також отримали три ручки з вбудованими екранами діаметром 1,25 дюйма (32 мм). Вони називаються Smart Dials та забезпечують доступ до різних налаштувань.

Функціональність екранів залежить від рівня оснащення. Дві зовнішні поворотні кнопки регулюють температуру в салоні, а також обігрів/вентиляцію сидінь водія та переднього пасажира. Центральна ручка має кілька функцій, включаючи гучність, швидкість вентилятора, напрямок повітря, інтелектуальний кондиціонер, масштабування карти та режими водіння. Натискання на центральний диск дозволяє користувачеві перемикатися між функціями, це можна налаштувати через меню інформаційно-розважальної системи.

Superb та Kodiaq 2024 року отримають 13-дюймовий сенсорний екран, а також 10-дюймову цифрову панель приладів, доповнену проєкційним дисплеєм. Однією з найважливіших змін в порівнянні з вихідним режимом є положення селектора передач, який було перенесено на рульову колонку. Це дозволило Skoda очистити простір між передніми сидіннями та покращити простір для зберігання речей.

Світлодіодна смуга навколишнього освітлення проходить під центральними дефлекторами на ліфтбеку/універсалі та над ними на позашляховику. Обидва мають порт USB-C поруч із дзеркалом заднього виду, а також бездротову зарядку смартфона потужністю 15 Вт, причому Kodiaq пропонує активне охолодження для смартфонів.

Салон отримає до чотирьох портів USB-C з вихідною потужністю 45 Вт, масажні сидіння та оббивку, повністю виготовлену з переробленого поліестеру.

Superb та Kodiaq надійдуть у продаж у 2024 році і, ймовірно, стануть останніми новими автомобілями компанії з ДВЗ.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com