Skoda показала зовнішність Epiq – компактного електромобіля за €25 000

На щорічній прес-конференції Skoda було представлено зовнішність електричного кросовера Epiq, який вийде на ринку наступного року і пропонуватиметься за ціною 25 000 євро. Чеська марка також підтверджує готовність до 2026 року вивести на ринок шість нових моделей електромобілів, але збереже випуск машин з ДВЗ так довго, як цього вимагатимуть покупці.

Технічно, як очікується, Skoda Epiq стане “побратимом” недорогих електромобілів Volkswagen ID.2 та Cupra Raval, оскільки довжина її кузова не перевищує 4,1 метра, роблячи її порівнянним з хетчбеком Fabia транспортним засобом. З технічних характеристик новинки поки що згадується хіба що запас ходу понад 400 км, інші подробиці стануть відомі ближче до початку продажу. У салоні машини здатні розміститися п’ять осіб на додаток до 490 літрів об’єму багажного відділення.

Мінімалістичний інтер’єр демонструє відмову від класичної панелі приладів на користь довгастого дисплея, ще один більший дисплей розташувався над центральною консоллю, але при цьому нижче розташований блок фізичних кнопок, а під ним передбачена ніша для бездротової зарядки смартфона. Вентиляційні дефлектори виготовлені досить компактними. Примітно, що для моделі Skoda Epiq заявлена ​​можливість двонаправленої зарядки – тобто від тягової батареї можна буде живити досить потужні зовнішні прилади. Випускатиметься новинка в Іспанії з 2025 року, на одному підприємстві з Volkswagen ID.2 та Cupra Raval.

Керівництво Skoda на конференції підкреслило, що наміри марки до кінця 2026 року представити щонайменше шість нових моделей електромобілів ніяк не загрожує розвитку лінійки машин з ДВЗ. Вона поповнюватиметься м’якими гібридами і машинами з ДВЗ, що підзаряджаються від електромережі. Даними типами силових установок Skoda оснащуватиме свої транспортні засоби так довго, як це дозволить законодавство у конкретних регіонах, а також відповідно до ринкового попиту.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com