Skoda показала салони нових Kodiaq та Superb

Розкрито інтер’єри нових Skoda Kodiaq та Superb. Вони вийшли на перший погляд майже невідмінними один від одного: на передній панелі кросовера та ліфтбека/універсала встановлено великий 13-дюймовий сенсорний екран мультимедійної системи та 10-дюймова панель приладів з проекційним дисплеєм. Збережено й фізичні перемикачі — три шайби під назвою Smart Dials над центральним тунелем. Останній у моделей оформлений по-різному, але селектора коробки на ньому немає в обох випадках.

Кожна з “крутилок” Smart Dials оснащена екранчиком діагоналлю 1,25 дюйма і керує певними функціями. Розташовані по краях регулюють температуру в салоні, а також обігрів та вентиляцію сидінь водія та переднього пасажира. Середньому підвладні кілька різних параметрів: гучність, вентилятор та напрямок повітря, кондиціонер, масштаб карти та режими водіння. Перемикатися між функціями можна натисканням шайби, а налаштовуються її можливості через мультимедійну систему.

Skoda Superb

Селектор передач із центрального тунелю переїхав на кермову колонку, що дозволило звільнити простір для зберігання. Тут криються і відмінності в оформленні: у Kodiaq шкіра обрамляє шайби, піднімаючись до дефлекторів, а Superb відрізняє роздвоєний підлокітник.

Передня панель останнього прикрашена вертикальними чорними вставками, тоді як у кросовера на цьому місці шкіряна глуха вставка. Також Kodiaq і Superb можна дізнатися з різних вигинів смуг освітлення та дизайну дверних карт.

Обидві моделі отримали порт USB-C, вбудований у дзеркало заднього виду, та відсік для бездротової зарядки потужністю 15 Ватт. Також є відділення для парасольки та скребок для льоду.

Прем’єра очікується восени, а на ринок новинки надійдуть у 2024 році і, ймовірно, стануть останніми моделями чеської марки із двигунами внутрішнього згоряння.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!