Skoda опублікувала повний прайс-лист на оновлену Octavia

Через три місяці після презентації 14 лютого компанія Skoda оголосила остаточні цінники на оновлені ліфтбек та універсал Octavia. Так, базова версія Skoda Octavia із двигуном 1.5 TSI потужністю 115 к.с. і 6-ступеневою механічною коробкою передач коштуватиме від 33 490 євро. Варіант Combi з такою самою конфігурацією коштуватиме 34 990 євро.

Для тих, хто віддає перевагу автоматичній трансмісії, доступна версія з 1.5 TSI e-TEC mHEV і 7-ступеневою DSG, ціна якої починається від 35 490 євро за ліфтбек і 36 990 євро за універсал.

Найпотужніша на цей час версія Skoda Octavia оснащена двигуном 1.5 TSI e-TEC mHEV потужністю 150 к.с. і також комплектується семиступеневою DSG. Ліфтбек у цій комплектації коштує від 38 490 євро, а універсал – від 39 990 євро.

У оновленій лінійці Skoda Octavia більше немає версії First Edition, але тепер доступні моделі Selection та Business Edition, які пропонують широкий вибір конфігурацій та можливостей. Ця лінійка включає все, що потрібно для задоволення різних потреб водіїв, від базових моделей до більш потужних і оснащених версій.

Skoda Octavia завжди була популярним вибором завдяки своїй надійності та комфорту, і оновлені моделі обіцяють продовжити цю традицію. Тепер з оновленим дизайном та покращеними характеристиками, нова Octavia готова продовжувати завойовувати серця автолюбителів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com