Сімейство кросоверів Mercedes-Benz GLE поповнилося новою моделлю

У сімействі кросоверів Mercedes-Benz GLE представлена ​​модель AMG GLE 53 Hybrid, яка отримала 3-літровий двигун внутрішнього згоряння та електромотор загальною потужністю 544 к.с. Така силова установка дає змогу набирати 100 км/год за 4,7 с.

Бензиновий мотор AMG GLE 53 Hybrid був форсований до 449 к.с., у зв’язці з ним працює 136-сильний електродвигун. Вони розвивають 750 Нм крутного моменту. Швидкість на електротязі обмежена на позначці 140 км/год, з використанням ДВЗ можна розігнатися до 250 км/год.

Для силової установки передбачено сім режимів роботи, включаючи два специфічні для гібрида. В одному з них електроніка стежить за підтримкою ємності акумулятора на заданому рівні, другий призначений для суто електричного пересування. Однак навіть при активації електроніка може запустити ДВЗ при різкому обгоні або критичному розряді батареї.

У оснащення входять пневмопідвіска з новими амортизаторами на задній осі та стабілізаторами поперечної стійкості. Також змінено налаштування стабілізуючої електроніки, повного приводу та кермового управління.

Прийом замовлень на новинку в Європі вже йде за ціною від 125,5 тисяч євро.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com