SEAT готує електричний сіті-кар на кшталт Fiat Topolino

Під крилом Volkswagen Group Seat незабаром стане менш традиційним автовиробником, ніж зараз. Коли справа доходить до автомобілів, увага компанії все більше переключається на Cupra, і найближчими роками Seat, схоже, перетвориться на постачальника мобільних послуг, але це не означає, що бренд зникне.

Раніше було оголошено, що Seat братиме участь, серед іншого, у «концепціях сталої мобільності» та створенні електричних транспортних засобів загального користування. За словами генерального директора Seat та Cupra Уейна Гріффітса, бренд працює, серед іншого, над компактним електричним “автомобілем” для міського середовища.

Гріффітс ще раз підкреслює, що і Seat, і Cupra важливі як бренди, і що нині Seat, як і раніше, фокусується на автомобілях з двигунами внутрішнього згоряння. Крім того, він каже, що Seat працює над компактним електромобілем класу L6e або L7e, аналогом Citroen Ami, Opel Rocks Electric та Fiat Topolino.

«Міські автомобілі мають бути якнайменшими. Місто належить людям, які там мешкають. Ми маємо на це реагувати. Не унеможливлюючи індивідуальну мобільність, а знаходячи рішення», — додає Гріффітс.

У 2019 році Seat вже показувала Minimó – невеликий електричний міський автомобіль, що чимось нагадує Renault Twizy. Проте у виробництво він так і не пішов.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело fiat.com