Samsung презентувала електрокар майбутнього

Корейська компанія Samsung продемонструвала унікальний концепт системи Digital Cockpit 2021, якою можуть укомплектовуватися електрокари в недалекому майбутньому. Основний фокус у системі зроблений на різноманітність інформації, яка буде надаватися пасажирам та водієві.

В електрокарі майбутнього буде реалізовано кілька екранів, на які в залежності від ситуації виводиться зображення з камер, що встановлені по усьому периметру авто. Там буде зручно показуватися інформація про різноманітні технічні показники, навігація, погодні умови тощо й так далі.

Крім того, на екрани може виводитися відеоконтент, зображення з відеоконференції чи віртуальної гри. Кермо за необхідності можна використовуватися як геймпад. При цьому у спинки крісел вбудовані сучасні стереофонічні динаміки.

Як зазначає Samsung, новітня система в електрокарі буде стежити за оточенням та може взаємодіяти з пішоходами, в тому числі показує, що вони можуть безпечно перейти дорогу.

Цікаво, що в основі системи Digital Cockpit 2021 для електрокара з майбутнього лежить Linux і Android. Апаратна частина розроблена на базі 8-ядерного процесора Exynos Auto V9. На серійну реалізацію системи у Samsung може піти кілька років.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело news.samsung.com