Розсекречений новий Volkswagen Tiguan L Pro – найширший Tiguan за всю історію моделі

Китайський Мінпром опублікував живі фото та характеристики абсолютно нового Volkswagen Tiguan L Pro. Під таким позначенням у КНР продаватиметься «розтягнутий» Tiguan третього покоління, який дебютував у Європі восени. Що цікаво, на відміну від цього семимісного Tiguan L, новий Tiguan L Pro чомусь заявлений як п’ятимісний. Можливо, семимісну версію сертифікують пізніше.

Габарити кросовера складають 4735х1859х1682 мм при довжині колісної бази 2791 мм – він на 9 мм ширший за нинішній Tiguan L і на 20 мм вищий. Для порівняння, габарити та колісна база європейського Tiguan третього покоління – 4551х1842х1640 мм та 2681 мм відповідно. За чутками, китайський Tiguan L Pro з’явиться у Європі як новий Tiguan Allspace.

Для китайської машини заявлений лише 2,0-літровий бензиновий двигун у двох варіантах потужності: 186 к.с. та 220 к.с. Зважаючи на все, обидва працюють з 7-ступеневим «роботом», а повний привід буде в топових версіях. Потім повинен з’явитися “м’який” гібрид на базі 1,5-літрового двигуна.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autohome.com.cn