Розкрита дата анонсу нового компактного кросовера Alfa Romeo

Продажі нового компактного кросовера Alfa Romeo, який складе конкуренцію Audi Q3, почнуться в Європі в листопаді.

Компанія Alfa Romeo в цьому році представить серійну версію компактного кросовера Tonale, який отримав назву на честь гірського перевалу в Італії. Як повідомляє Motor.es з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією, прем’єра машини відбудеться у вересні. Продажі новинки в Європі стартують в листопаді 2021 року. Ціни на модель поки невідомі.

За словами джерела, спочатку клієнтам запропонують машину в єдиній версії Launch Edition, яку випустять обмеженим тиражем. Одним з конкурентів новинки називається Audi Q3.

Концепт майбутнього кросовера вперше показали в 2019 році на автосалоні в Женеві. Прототип отримав ряд елементів, що дають відсилання до класичних автомобілів італійської марки. Наприклад, збоку кросовер нагадує спорткари Spider Duetto і Disco Volante Spider, а колеса виконані в стилі набірного диска старого телефону — як в Alfa Romeo 33 Stradale 1966 року. Очікується, що дизайн серійної версії новинки буде не сильно відрізнятися від однойменного концепту.

Очікується, що серійну версію кросовера побудують на укороченій версії модульної платформи Giorgio, яка вже лежить в основі серійної моделі Stelvio. За даними Motor1, автомобіль отримає гібридну силову установку потужністю близько 250 кінських сил.

Раніше повідомлялося, що Alfa Romeo відмовилася від планів з розробки нових спортивних автомобілів. Відповідно до переглянутої стратегії розвитку італійський бренд у 2022 р. запустить в серію два нових компактних кросовери.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor.es