Розбито найшвидший серійний автомобіль на планеті. Але ніхто не винен (відео)

У США розбився гіперкар SSC Tuatara, якому належить рекорд швидкості серед серійних машин. Однак сталося це без чиєїсь вини – автомобіль постраждав під час транспортування. Автовоз, в якому він перебував, перекинувся через сильний вітер, повідомляє The Drive.

SSC Tuatara встановив рекорд на початку року. За результатами двох заїздів, як цього вимагають правила Книги рекордів Гіннесса (по одному в кожну сторону), була зафіксована швидкість 455,28 км/год. Однак в компанії заявили, що хочуть подолати позначку 300 миль на годину (без малого 483 км/год).

13 квітня гіперкар був в процесі транспортування. Автовоз рухався по міжштатній магістралі I-15 і перетинав Юту по шляху до Флориди, де мав відбутися захід. На одній з ділянок дороги, де був сильний вітер, у той день не рекомендувалося їздити високим транспортним засобам. Вантажівка знаходився приблизно в 40 кілометрах від цієї зони, однак вітер все ж таки наздогнав і його.

Крім SSC Tuatara, в автовозі знаходився мотоцикл, а в кабіні були двоє. Після аварії водій і пасажир самостійно покинули місце ДТП, але пізніше одного з них госпіталізували.

Засновник і глава Shelby Super Cars Джерод Шелбі повідомив, що пошкодження гіперкара не ​​такі серйозні, як може здатися. У фірми є всі необхідні деталі для відновлення і наступний заїзд відбудеться «через тижні, а не місяці».

В аварію потрапив саме той автомобіль, який встановив рекорд. Це поки що єдиний побудований екземпляр моделі і він вже куплений (до рекордної швидкості його розігнав сам власник). Гіперкар оснащений 5,9-літровим турбованим V8, на паливі E85 він розвиває 1774 к.с.

Рекорд швидкості дався компанії і SSC Tuatara не з першого разу. Перший раз фірма оголосила результат в 508,73 км/год, але він був поставлений під сумнів через неточності у відеозвіті. Під час другої спроби у автомобіля вийшов з ладу двигун.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!Коментарі
Завантаження...