Rolls-Royce презентував “космічний” Phantom

Флагманський седан Rolls-Royce Phantom отримав нову спеціальну версію під назвою Tempus Collection. В салоні з дивовижною ілюмінацією дизайнери елітного бренду звернулися до тематики феномена часу, астрономічних явищ та нескінченності Всесвіту.

Центральним елементом нового “космічного” Phantom Tempus став пульсар – космічне джерело різних видів випромінювань, яке було відкрито в 1967 році в віддаленому куточку космосу. В інтер’єрі седана цю нейтронну зорю зобразили на фірмовій “галактичній стелі”.

Тим часом оформлення передньої панелі седана присвячено темі часу. Phantom Tempus позбавили аналогового годинника, що символізує незалежність власника від будь-яких часових обмежень. А з цільної алюмінієвої заготівлі вироблені відфрезеровані 100 “колон”, плавні вигини яких складаються в тривимірний малюнок. Число “колон” теж вибрано невипадково: період обертання пульсара становить саме 100 мільйонів років.

Двері Phantom Tempus Collection прикрашені візерунками з сотень “зірок” та контрастною шкірою. В бардачку викарбувано цитата Альберта Ейнштейна – “Різниця між минулим, сьогоденням і майбутнім – не більше ніж ілюзія, хоча і вельми нав’язлива”.

Колір седана виконаний в темно-синю фарбу Kairos Blue, яка блищить й переливається завдяки додаванню дрібних частинок слюди. Капот прикрашає фігурка “Дух екстазу”, яка недавно відзначила свій 110-річний ювілей. На ній за потреби можуть вигравіювати дату й місце, які мають особливе значення для покупця.

Бонусом йде унікальний аксесуар в салоні – ящик для шампанського з намальованим вручну зображенням пульсара, відерцями для охолодження пляшок, чотирма келихами з гірського кришталю та перламутровою ложечкою для ікри.

Цей дивовижний седан Phantom Tempus Collection вийде тиражем всього 20 автівок, та й всі вони вже знайшли своїх господарів. Вартість ексклюзиву тримається у таємниці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело autoblog.com