Rolls-Royce подала заявку на реєстрацію торгової марки Flying Spur

У США права на це найменування Bentley не належить.

Компанія Rolls-Royce подала заявку на реєстрацію торгової марки Flying Spur у США. Назва, як у седана Bentley, британський виробник має намір використовувати для собачих переносок. Саме у Сполучених Штатах права на цю торгову марку Bentley не належать. Вона втратила їх у 2004 році через якусь формальність.

Заявку на реєстрацію торгової марки Flying Spur подано 22 грудня 2022 року. Причому в ній навіть зазначено дату першого використання найменування — 8 вересня 1994 року. Очевидно, Rolls-Royce робить відсилання до седана Flying Spur, зарядженої версії Silver Spur III, який випускали в 1994-1995 роках. Про воскресіння моделі не йдеться, оскільки далі сказано, що під ім’ям Flying Spur компанія планує випускати автомобільні крісла для домашніх тварин.

Цікаво, що торгове позначення Flying Spur зареєстроване Bentley практично у всіх країнах, де та продає свої автомобілі. Винятки – Італія та США. В Америці, за даними Бюро з реєстрації патентів і торгових марок, компанія втратила право використовувати його 1 лютого 2004 року, після того, як не змогла вчасно відповісти на якусь претензію. Юристи Rolls-Royce, звичайно, все це врахували, інакше заявку просто б не подали.

Поки не ясно, чи справді Rolls-Royce планує щось випускати, чи це якийсь жарт. У будь-якому випадку для реєстрації марки потрібен час, і Benltey має можливість її оскаржити. Адже цю назву компанія використовувала раніше Rolls-Royce, ще на початку 60-х років минулого сторіччя, на седані S2.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело carbuzz.com