Rivian почне масштабні постачання електромобілів лише навесні 2022 року

Початок поставок товарних пікапів R1T у вересні дозволив Rivian заявити, що компанія першою у світі почала постачати клієнтів електромобілями з таким типом кузова, але був невеликий нюанс — кілька сотень машин розійшлися серед співробітників компанії, стороннім клієнтам доведеться чекати постачання до березня наступного року, як мінімум. Кросовер R1S надійде на ринок ще пізніше.

Раніше компанія заявила, що отримала понад 54 тисячі попередніх замовлень на електромобілі R1T і R1S. Якщо вони конвертуються в покупки в повному обсязі, виконувати ці замовлення Rivian доведеться до кінця 2023 року. Одночасно їй потрібно до кінця наступного року випустити 10 тисяч комерційних фургонів для Amazon. Лише до кінця десятиліття Rivian має намір випускати по мільйону електромобілів щороку. Як пояснює сайт Electrek, спільнота майбутніх власників електромобілів Rivian вже провела опитування серед клієнтів компанії з метою визначення термінів постачання замовленої продукції.

Оскільки Rivian вже почала розсилати повідомлення деяким клієнтам, які оформили попереднє замовлення, то близько шести сотень респондентів змогли взяти участь у формуванні статистики. Майже половина учасників опитування заявила, що їхні електромобілі мають надійти у період із березня по червень наступного року. Близько п’яти відсотків замовників пікапів R1T змушені будуть чекати постачання до липня або вересня. У випадку з кросовером R1S максимальна концентрація постачання припадає на період із травня по вересень 2022 року. Спочатку компанія заявляла, що складання R1S почнеться в грудні, а постачання перших машин буде здійснено в січні. Навіть якщо це буде так, то перші екземпляри R1S напевно дістануться співробітникам компанії.

Поштові повідомлення отримали тільки клієнти Rivian, яким дістануться електромобілі спеціальної серії Launch Edition. Замовники більш доступних версій отримають повідомлення про терміни постачання до кінця поточного року. Машини серії Launch Edition не будуть мати максимальний запас ходу, він обмежиться приблизно 502 км, хоча пізніше буде доступний і варіант із запасом ходу понад 640 км. Швидше за все, доступніші комплектації пікапа R1T раніше середини наступного року не з’являться, а кросовер R1S у цьому відношенні йтиме з відставанням в кілька місяців.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...