«Революційні» тунелі Ілона Маска під Лас-Вегасом розчарували користувачів

За фактом людей возять зі швидкістю 40-60 км/год замість обіцяних 240 км/год.

Як повідомляють різні ЗМІ, журналісти та звичайні користувачі, які вже встигли покататися тунелями, побудованими під конференц-центром Лас-Вегаса (Las Vegas Convention Center), розкритикували останнє дітище Ілона Маска (Elon Musk).

Основна причина критики полягає в тому, що по суті це ніяка не революція, обіцяна Маском, а звичайнісінький тунель. В одному з тестових заїздів був встановлений рекорд швидкості, який склав 185 км/год. На момент офіційного запуску була обіцяна швидкість до 240 км/год.

Однак за фактом людей возять зі швидкістю 40-60 км/год. Тому в підсумку тунель в 1,2 км автомобілі проїжджають в 3-4 рази довше, ніж очікувалося раніше. До цього The Boring Company заявила, що ці тунелі перетворюють 45-хвилинну прогулянку в двохвилинну поїздку.

На максимальній потужності The Boring Company планує використовувати 62 електромобілі Tesla Model 3, Model X і Model Y, які зможуть перевозити по 5 осіб (близько 4400 осіб на годину) на більшій швидкості. Але зараз машин менше, в них саджають по три людини, а за кермом знаходиться водій. Все заради безпеки на початковій стадії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело labusinessjournal.com