Renault зацікавилась студентським кемпером на сонячній енергії

В середині вересня нідерландський стартап Solar Team Eindhoven представив будинок на колесах, що працює від сонячної енергії. Прототип на ім’я Stella Vita створили студенти, вони ж вирушили на ньому в подорож по Європі: з Ейндховена в Тарифу.

Вранці 24 вересня команда досягла Парижа і заїхала в гості до Renault, а саме до фахівців Mobilize (підрозділ займається випуском електричних автомобілів і розвитком низьковуглецевого транспорту спільного користування). На творчій зустрічі студенти представили свій проєкт і детально познайомилися з французькими концептами.

Нагадаємо, що Stella Vita – це автомобіль, в якому можна з комфортом жити. Сонячні панелі встановлені на даху, причому під час стоянки їх площу можна збільшити до 17,5 квадратних метрів. Максимальна швидкість дорівнює 120 км/год. Літій-іонний акумулятор ємністю 60 кіловат-годин дозволяє проїжджати до 730 км. На повну зарядку батарей потрібно мінімум 2 дні. Втім, на екстрений випадок обладнано роз’ємом для зарядки від стандартних терміналів.

Студенти Solar Team впевнені, що ринкове впровадження Stella Vita на сонячній енергії може початися в 2030 році, але для цього буде потрібно розвиток відповідної інфраструктури. Своєю чергою, Mobilize пообіцяла відкрити доступ до своїх досліджень щодо застосування відновлюваних джерел енергії для живлення електромобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...