Renault створить новий бренд, який буде займатися виключно електромобілями

Генеральний директор Renault Лука Де Мео повертається до Японії вже вдруге за останні місяці. Схоже, Де Мео хоче переконати вище керівництво японської компанії створити новий бренд, що займається виключно виробництвом електромобілів.

Як відзначають західні ЗМІ, у Токіо відбудеться Операційна рада альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi, де і виступить Лука Де Мео перед топ-менеджментом Nissan із пропозицією про створення нової компанії. При цьому деякі джерела натякають, що розміщення акцій новоствореного автовиробника може відбутися вже наступного року, а всередині концерну проєкт має назву «Ampere Division».

Ідея створення нової електромобільної компанії не позбавлена ​​сенсу. Зосередившись виключно на розробці та виробництві електромобілів, бренд зможе прискорити процес переходу концерну на батарейний транспорт, а також швидше та своєчасно реагувати на нові виклики.

Renault та Nissan не єдині виробники, які задумалися про створення електромобільних суббрендів. Ford, наприклад, вже оголосив про формування нового підрозділу Model E для електромобілів. Volkswagen, у свою чергу, відродив назву Scout, що раніше належала позашляховику від International.

До речі, Renault продовжує експериментувати із силовими установками. Декілька днів тому компанія представила новий Scenic Vision, який змінив амплуа і став кросовером. Однак, головна фішка моделі знаходиться під капотом. Справа в тому, що це послідовний гібрид, але замість ДВЗ, що зазвичай грає роль генератора, тут встановлений 22-сильний водневий мотор, який заряджає батарею. А ось рухає концепт один електродвигун від Megane E-Tech , який розвиває 218 кінських сил. Сумарний запас ходу становитиме приблизно 800 кілометрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co