Renault починає розробку більш доступної версії електричного Twingo

Renault оголосила про початок інженерних робіт над новою, більш доступною версією свого електричного автомобіля Twingo. За інформацією джерел Reuters, виробництво новинки заплановано на два роки вперед, що стане відповіддю французького автогіганта на тиск з боку китайських конкурентів.

Китайські виробники електромобілів, що займають лідируючі позиції у світі, стрімко завойовують європейський ринок, змушуючи таких автовиробників, як Renault, скорочувати витрати та прискорювати виведення нових моделей на ринок. Середній час розробки нових автомобілів китайськими виробниками скоротився до 2,5 років, що приблизно вдвічі менше за традиційно необхідний час.

«Заморожування концепту» нового електричного Twingo, тобто затвердження та зафіксування концепції автомобіля, відбулося минулого тижня, повідомляють джерела, знайомі з проєктом. Тепер підрозділ Renault з електромобілів Ampere приступає до вибору постачальників, створення прототипів і налагодження виробництва.

Renault активно працює над скороченням часу розробки своїх моделей, вже зменшивши його з п’яти років до чотирьох на прикладі електричного Megane і до трьох років на прикладі електричного R5, який вийде у продаж цього року. Для прискорення запуску Twingo інженери планують скоротити кількість деталей на 20%, використовуючи універсальні компоненти та деталі, доступні у постачальників.

Нова модель Twingo збиратиметься в Ново Місто, Словенія, на тому ж заводі, де виробляється нинішнє покоління електричного Twingo ZE . З моменту запуску більше 30 років тому було продано понад 4 мільйони автомобілів Twingo, включаючи версії на викопному паливі та електриці.

У планах Renault співпраця з іншими автовиробниками для подальшого зниження витрат. Зокрема, ведуться переговори з Volkswagen щодо спільного використання платформи Twingo . Ці переговори будуть продовжуватись паралельно з роботою над автомобілем і не вплинуть на підсумковий результат проєкту. Рішення про співпрацю очікується найближчими місяцями.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co