Renault ініціює відклик електромобілів через ризик займання

Останнім часом відкликання автомобілів виробниками стало майже модним трендом. Після Peugeot, яка відкликала машини через проблеми з гальмами, і Porsche 911 з дефектами лобового скла, настала черга і Renault оголосити про повернення своїх автомобілів. Подібно Jaguar та його моделі I-Pace два тижні тому, Renault почав відкликати деякі свої електробілі з 29 березня через ризик загоряння. Ймовірно, компанія згадала про минулорічний інцидент із однією зі своїх моделей.

Французький виробник повідомив: «Через проблему в процесі виробництва може статися коротке замикання в акумуляторі високої напруги, що збільшує ризик займання. Ми відкликаємо дві моделі Zoe, одну у Франції та одну в Швейцарії, з автомобілів, оснащених акумуляторами BT4 XLR, виробленими на заводі у Флінсі з 1 по 28 вересня 2023 року. Ці автомобілі потенційно наражаються на ризик внутрішнього короткого замикання в акумуляторі через невідповідність процесів постачальника».

Крім цих двох моделей Zoe, компанія також відкликала кілька екземплярів Megane IV Sedan. За даними Rappel Conso, «компонент кузова (дефлектор) міг бути некоректно закріплений. Це може збільшити ризик травмування для пасажирів автомобіля».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co