Renault анонсував план «Renaulution»

14 січня 2021 року гендиректор компанії Renault Лука де Мео оприлюднить план «Renaulution». Мова йде про реновацію автовиробника, яка включає скорочення витрат шляхом низки заходів, що також включають скорочення асортименту продукції. Схоже, що французьку компанію очікують важкі часи.

Наразі немає інформації про те, які саме моделі будуть скорочені. Лука де Мео хоче скоротити широкий спектр продуктів і послуг Renault приблизно на 30 відсотків. Непопулярні моделі буде скорочене першими. Скоріш за все, модель Talisman може виявитися серед жертв, оскільки її продажі впали більш ніж на 50% і минулого року в Європі склали всього 16 405 одиниць.

План реновації також закликає скоротити витрати на «технологічні області, які не можна використовувати негайно». Говорячи про партнерів, Renault прагне до альянсу з Nissan і Mitsubishi. Гендиректор стверджує, що розпад концерну відправить всіх трьох на «другу лігу виробників автомобілів», і зазначив, що в розробці знаходиться кілька спільних дуже перспективних проєктів.

Як раніше писав AMPECAR, нещодавно було створено надпотужний Renault Duster підвищеної прохідності.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело formacar.com en.media.groupe.renault.com carscoops.com