RAM розробила електричний пікап із бензиновим ДВЗ 1500 Ramcharger

Ram 1500 REV буде не єдиним електричним пікапам бренду в лінійці. Сьогодні автовиробник представляє 1500 Ramcharger 2025 року, «ідеальна електрична вантажівка». Він оснащений 3,6-літровим V6, що живить генератор, призначений для усунення будь-яких побоювань щодо запасу ходу.

Ramcharger не є гібридним електромобілем, що підключається. 3,6-літровий двигун не має механічного зв’язку з колесами, тому що заряджає бортовий генератор, який поповнює акумулятор ємністю 95 кіловат-годин. Ram націлений на загальний запас ходу до 1100 км.

Вантажівка має два модулі електроприводу (EDM) потужністю 335 к.с. (250 кВт) спереду та 319 к.с. (238 кВт) ззаду. Ram може автоматично відключати передні колеса, щоб вони могли вільно обертатись для максимальної ефективності.

Пікап виробляє загалом 663 к.с. потужності. Вся ця енергія може розігнати електромобіль до 97 км/год за 4,4 секунди, а батарея забезпечує близько 240 км запасу ходу тільки на електриці.

Потужність передається від спеціально розробленого 3,6-літрового V6 до бортового генератора потужністю 130 кВт. Водій може використовувати енергію для заряджання акумулятора, коли він розряджений. Автомобіль може одночасно використовувати генератор та акумулятор для максимальної вихідної потужності, в той час, як програмне забезпечення та режими керування допомагають регулювати параметри зарядки, у тому числі для буксирування.

Ramcharger заснований на платформі Stellantis STLA Frame, при цьому батарея розташована між напрямними рами в передній частині автомобіля. Паливний бак знаходиться за акумулятором. Чотириконтурна система пневматичної підвіски з п’ятьма режимами також входить до стандартної комплектації.

Акумулятор із рідинним охолодженням розташований під підлогою вантажівки. Швидка зарядка постійним струмом на 400 вольт потужністю до 145 кіловат може додати 80 км. запасу ходу приблизно за 10 хвилин. У нього є порти для швидкого заряджання 1-го рівня, 2-го рівня та постійного струму.

Ramcharger поєднує в собі стиль нових моделей 2025 1500 та 1500 REV. Він має нахилену вперед решітку радіатора та новий шильдик, який пульсує, вказуючи на стан заряду. Вантажівка має передню панель кольору кузова і задні ліхтарі, характерні для електромобілів.

Ram не надала жодної інформації про ціни на Ramcharger. Але відомо, що початок продажу намічено на кінець 2024 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co