Purosangue Ferrari – перший кросовер легендарного бренду

Чутки про те, що в Маранелло замислюються над випуском кросовера, вперше зазвучали ще у 2017 році. Через кілька місяців італійці визначилися з назвою Purosangue, що перекладається як “чистокровний”. Пізніше інженери приступили до випробувань вузлів й агрегатів, а лише недавно фотошпигунів вдалося зловити кросовер в оригінальному кузові.

Зрозуміло, що розглянути дрібні деталі під щільною камуфляжною плівкою завдання практично нездійсненне. Проте, дизайнери ретельно вивчили шпигунські знімки та представили рендерні зображення на основі наявної інсайдерської інформації. В якій стилістиці буде оформлена передня частина поки ще залишається таємницею.

Судячи з останніх фотографій, пропорціями Purosangue нагадує Ferrari GTC4Lusso зі збільшеним кліренсом та значно піднятою лінією даху. Характерною особливістю паркетника є виражене виштамповування від передньої арки до широкої задньої стійки. Під утвореною нею “складкою” на п’ятій двері можна побачити характерні для марки круглі ліхтарі. Нижче за ними розміщені здвоєні випускні патрубки й агресивного виду дифузор.

Що до технічної складової, за чутками Ferrari Purosangue отримає регульовану пневмопідвіску та топовий двигун V12 на 800 кінських сил. Дебют кросовера легендарного бренду Ferrari може відбутися вже наступного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...